СУЧАСНИЙ СТИЛЬ ТА ГАРАНТІЯ 50+ РОКІВ

ART РИНВА, компанія займається виробництвом та монтажем: дахів, вентильованих фасадів та парапетних закінчень методом фельцування. Виготовляє сучасну металеву водостічну систему, а також жалюзійні конструкції: вентканали, комини, фасадні та технічні отвори.

Кожна описана деталь виготовляється на власному професійному обладнанні німецького та американського виробництва: Van Mark, Sorex, Tapco, Stubai, Englert та ін.

В роботі використовуємо лише сталь з оцинкуванням від 240 мг/м2 та полімерним покриттям, а також алюміній, мідь та титан-цинк. Таким чином досягаємо максимальної довговічності матеріалів.

Кортенівська сталь – тренд архітектурного світу

Остання новинка – використання кортенівської сталі. Це спеціальна сталь авторства американської компанії US Steel, стійка до корозії та з унікальним дизайном. Справа в тому, що завдяки унікальному складу цей метал штучно піддається корозії за допомогою спеціальних хімікатів, після чого за допомогою цих же хімікатів корозія металу зупиняється і назавжди залишається на цьому ж рівні. В подальшому вона не потребує обробки, фарбування чи чистки, а завдяки унікальному дизайну такий метал вже давно став улюбленцем дизайнерів та архітекторів.

Безшовне виробництво – гарантія сухості та довговічності

Ще одна унікальна особливість наших виробів – безшовна технологія виробництва водостічних систем – при мінімальній кількості стиків ризик протікання та виникнення іржі мінімальний. Саме Арт ринва належить Рекорд України на найдовшу суцільну ринву без стиків (52 м).

Всі роботи виконуємо самостійно власними спеціалістами та професійним німецьким обладнанням. Працюємо без затримок, згідно попередньо укладеного договору.

Це все дозволяє нам бути впевненими у кінцевому результаті і надавати клієнтам, які звернулися за матеріалами та роботою, гарантію на покрівлю та водостічні системи 30+ років.