ФЛЮГЕРИ ТА ІНШІ ЕЛЕМЕНТИ ПОКРІВЛІ

6

РОКІВ ДОСВІДУ

АВТОРСЬКІ ФЛЮГЕРИ У ЛЬВОВІ ВІД ВИРОБНИКА

Флюгери вже давно зайняли своє чільне місце на дахах будівель і стали окрасою та родзинкою не лише будинків, але й альтанок чи віотуозно оздоблених криниць. Проте спочатку ці тепер декоративні елементи з’явилися у припортових містах і мали лише практичне значення – вказували напрямок вітру. У наш час ці декори для дахів широко поширені у будь якій точці світу і наш регіон у цьому не є винятком. На флюгерах раніше найчастіше зображали прапорець або півня, проте у наш час вони набули досить вигадливих та химерних форм. На вершечках шпилів віртуозно вказують нам напрямок вітру казкові чи міфічні персонажі, тваринки чи комахи, автомобілі, літаки або знаки зодіаку. Ми пропонуємо авторські флюгери за нашими ескізами безпосередньо від виробника у Львові. Проте, за побажання замовника, можемо виготовити неповторний флюгер за ескізом клієнта. Виробляємо флюгери із високоякісної сталі та покриваємо добротною фарбою. 

НАС ВИБИРАЮТЬ НАЙКРАЩІ

ПРАЦЮЄМО ЛИШЕ З ПРОФЕСІЙНИМ ІНСТРУМЕНТОМ

ОСТАННІ ОБ`ЄКТИ

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

1

Разом виберемо матеріал, його колір та прорахуємо вартість

2

Мінімізуємо витрати, склавши безвідходний проект

3

Виготовимо флюгери на власному виробництві на професійних німецьких станках

4

Доставимо власним транспортом (безкоштовно в межах Львова) та змонтуємо на об`єкті

5

Після закінчення робіт випешемо гарантію (50+ років, якщо всі роботи будуть виконані нами)

Замовте БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок вартості

Для чого використовуються флюгери?

Призначення флюгера – вказувати напрямок вітру. Проте сучасні флюгери мають і декоративну функцію, і вказують на смаки та статус господарів помешкання, відображають їхні вподобання та життєву позицію. Також флюгери виконують роль своєрідних оберегів, захищають ваше домашнє вогнище від зовнішніх негативних впливів. Часто на флюгерах ще облаштовують громовідводи, адже це найвища точка будівлі. 

 

З чого складаються флюгери?

Флюгери складаються із кількох частин до яких входить флюгарка (верхня частина, яка обертається, вказуючи напрямок вітру, та становить основну декоративну частину флюгера), роза вітрів (вказує сторони світу), шток (на який кріпляться флюгарка і роза вітрів), та елементи кріплення (купуються окремо). Є різні види кріплення в залежності від того, де кріпитиметься флюгер (на вітрову дошку (торець даху), коник даху чи шпиль вежі або альтанки). 

 

Де купити флюгер у Львові за оптимальною ціною?

На сьогоднішній день флюгери завойовують все більшу прихильність серед власників будинків та впевнено  займають свою нішу на ринку виробів із металу. Проте ми пропонуємо оптимальне поєднання ціни, якості та індивідуальності виробів. Ознайомитися із нашими пропозиціями можна безпосередньо на сайті або доїхати за адресою м. Львів, вул. Залізнична, 20. Вичерпні консультації та рекомендації ми надаємо за телефоном +38 (068) 230-42-49 у робочий час. Стати власником витонченого флюгера можна не лише мешканцям Львова чи області, ми здійснюємо доставку в межах України на умовах Нової пошти та даємо гарантію на свої вироби тривалістю до 50 років. 

 

КОНТАКТИ

+38 (068) 230-42-49

+38 (063) 283-66-85

[email protected]

м. Львів

вул. Залізнична, 20